Dekanımızdan

Fakültemiz, teorik ve uygulama yönünden mühendislik problemlerine çözüm üreten, endüstrinin beklentilerine cevap verebilecek yetenekte genç mühendisler yetiştiren, köklü geleneğini ve kültürünü koruyarak kendine özgü mühendislik yaklaşımını müfredatına yansıtan çizgisi ile eğitim ve öğretime devam etmektedir.

Öğrencilerimize sunacağımız kaliteli bir üniversite ortamının ve verdiğimiz eğitimin hedefine ulaştığını Fakültemizi seçerek doğru tercihte bulundukları hissini öğrencilerimize kazandırdığımız zaman anlaşılacaktır.

Mutlaka eksikliklerimiz olacaktır. Ancak elbirliği ile problemleri çözme yoluna gittiğimizde aşamayacağımız, başaramayacağımız problem kalmayacaktır.

Bilim dünyasındaki yerimizi daha ileri standartlara ulaştırmak için öğretim üyesi ve yardımcılarına, öğrencilere, çalışanlara ve mezunlara kısaca hepimize büyük görevler düşmektedir.

Fakültemizin yeni yönetimi olarak, bu idealler için katkı sağlayan herkese en içten saygı ve sevgilerimi sunar, yapıcı önerilerinizle vereceğiniz her türlü desteğe ihtiyacımız olduğunu belirtmek isterim.

Bu vesile ile hepinize sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Prof. Dr. Adnan SÖZEN

DEKAN